Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Placówka Wsparcia Dziennego "Przystanek Błonie"

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Trzeci tydzień wakacji.

Utworzono dnia 14.07.2023

W trzecim tygodniu wakacji odkrywaliśmy świat poprzez zmysły. Braliśmy udział w różnych zabawach i zajęciach sensorycznych.

czytaj dalej na temat: Trzeci tydzień wakacji.

Ogórkowe kanapki.

Utworzono dnia 12.07.2023

Był ekologiczny szczypiorek, rzodkiewka, teraz zrobiliśmy kanapeczki z ogóreczkiem z naszej świetlicowej działeczki. Prawdziwy smak ogórka . Pychotka

czytaj dalej na temat: Ogórkowe kanapki.

Joga dla dzieci - wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sandomierzu.

Utworzono dnia 11.07.2023

Dnia 10.07.2023r.wzięliśmy udział w zajęciach "Joga dla dzieci". organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sandomierzu. Zajęcia prowadzone przez panią Kasię były świetne przygotowane i bardzo podobały się dzieciom. Dziękujemy.

 

 

czytaj dalej na temat: Joga dla dzieci - wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sandomierzu.

Drugi tydzień wakacji

Utworzono dnia 11.07.2023

W drugim tygodniu wakacji tworzyliśmy kreatywne prace plastyczne. Pracowaliśmy nad koordynacją ciała poprzez zabawę i ćwiczenia. Dzieci korzystały również z kącika szydełkowego gdzie rozwijały swoją sprawność manualną.

czytaj dalej na temat: Drugi tydzień wakacji

Zajęcia " Podwórkowy wychowawca "

Utworzono dnia 05.07.2023

Dnia 04.07.2023r. w ramach "Podwórkowy wychowawca" odbyły się zajęcia "Eksperymenty plastyczne". Dzieci tworzyły naturalne farby z jogurtu, śmietany i barwnika spożywczego. Przy użyciu roślin, warzyw oraz foli ze streczu, wykonały piękne prace plastyczne.

czytaj dalej na temat: Zajęcia " Podwórkowy wychowawca "

Pierwszy tydzień wakacji.

Utworzono dnia 03.07.2023

Pierwszy tydzień wakacji już za nami. Spędziliśmy go intensywnie na zabawach i grach sportowych. Mamy też kącik szydełkowy, gdzie dzieci w wolnym czasie mogą rozwijać swoje zdolności manualne.

czytaj dalej na temat: Pierwszy tydzień wakacji.

Bezpieczne wakacje 2023r.

Utworzono dnia 30.06.2023
Wakacje już się rozpoczęły!!!!!!
Do naszej świetlicy zaprosiliśmy Pana policjanta Sławka z Powiatowej Komendy Policji w S-rzu, aby kolejny już raz przypomnieć dzieciom o zasadach bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji. Życzymy wszystkim spokojnych i super udanych wakacji.
czytaj dalej na temat: Bezpieczne wakacje 2023r.

Bajkoterapia w Przedszkolu nr 5.

Utworzono dnia 30.06.2023

Działania naszej placówki poszerzyliśmy o profilaktykę w przedszkolach. We wszystkich grupach przedszkolnych w Przedszkolu nr 5 w Sandomierzu zostały przeprowadzone zajęcia z bajkoterapii.

czytaj dalej na temat: Bajkoterapia w Przedszkolu nr 5.

Warsztaty papier czerpany.

Utworzono dnia 20.06.2023

We współpracy z Panem Markiem Strugałą Stowarzyszenie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Sandomierzu po raz drugi w naszej placówce zostały przeprowadzone przez Panią Teodorę Pawełko Kwiatkowską warsztaty czerpania papieru. Dziękujemy za pokazanie nam tej sztuki i za bardzo miło spędzony czas.

 

 

 

 

czytaj dalej na temat: Warsztaty papier czerpany.

Dzień Matki 2023r.

Utworzono dnia 16.06.2023

Wczoraj w naszej placówce odbyła się uroczystość z okazji tak pięknego święta , jakim jest Dzień Matki. Dzieci w podziękowaniu za trud, miłość i troskę jaką ich kochane Mamy podejmują każdego dnia w ich wychowaniu, przygotowały wiersze J. Brzechwy oraz pokaz mody, były również życzenia, poczęstunek i wspólne zabawy.

czytaj dalej na temat: Dzień Matki 2023r.

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 83

W poprzednim tygodniu: 132

W tym miesiącu: 252

W poprzednim miesiącu: 69

Wszystkich: 4538