Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Placówka Wsparcia Dziennego "Przystanek Błonie"

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Prace plastyczne dzieci.2024r.

Utworzono dnia 29.03.2024

Prace naszych wspaniale utalentowanych dzieci wykonane różną techniką.

czytaj dalej na temat: Prace plastyczne dzieci.2024r.

Stroiki wielkanocne 2024r.

Utworzono dnia 29.03.2024

Święta zbliżają się dużymi krokami, z tej też okazji na zajęciach wykonałyśmy kolorowe wielkanocne stroiki. Wszystkie Panie wykazały się dużą kreatywnością w tworzeniu tych pięknych dzieł, które na pewno będą wspaniałą ozdobą w naszych domach podczas Świąt Wielkanocnych.

czytaj dalej na temat: Stroiki wielkanocne 2024r.

Dzień Kobiet "Dojrzała Młodzież" 2024r.

Utworzono dnia 13.03.2024

Dzień Kobiet to doskonała okazja do celebrowania wszystkich wspaniałych i niesamowitych kobiet z naszej grupy" Dojrzała Młodzież". Było to świętowanie pełne radości , uśmiechu dobrej zabawy i wspomnień. Niech ten dzień będzie nie tylko okazją do obdarowywania się prezentami, ale także do dzielenia się miłością , radością i zrozumieniem." Wszystkiego Najlepszego"

czytaj dalej na temat: Dzień Kobiet "Dojrzała Młodzież" 2024r.

Dzień Kobiet 2024r.

Utworzono dnia 13.03.2024

W naszej świetlicy mieliśmy przyjemność świętować "Dzień Kobiet". To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, zabawy i radości, który poświęciliśmy naszym wspaniałym dziewczynkom. Niech każda z Was czuje się doceniona i kochana nie tylko w tym dniu, ale przez cały rok. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich małych i dużych kobietek.

czytaj dalej na temat: Dzień Kobiet 2024r.

Bieg "Tropem Wilczym"

Utworzono dnia 13.03.2024

03.03.2024r. Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym ". Upamiętniając tym żołnierzy, którzy za wolność i niepodległość ofiarowali, to co mieli najcenniejsze - własne życie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszemu wychowankowi Mikołajowi za zajęcie miejsca na podium.

czytaj dalej na temat: Bieg "Tropem Wilczym"

Drugi tydzień ferii 2024r.

Utworzono dnia 08.03.2024

Drugi tydzień ferii zakończyliśmy teleturniejem "Jeden z Dziesięciu" Zmagania były intensywne i pełne emocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy. Po teleturnieju czekały nas jeszcze inne zabawy, gry planszowe, odbył się nawet mini pokaz mody, w którym wzięli udział najmłodsi uczestnicy. Chwile spędzone razem dały nam dużo radości i świetną zabawę ,a zarazem okazję do integracji.

czytaj dalej na temat: Drugi tydzień ferii 2024r.

Zajęcia profilaktyczne przemoc, tolerancja , przyjaźń.

Utworzono dnia 08.03.2024

W naszej Placówce odbyły się zajęcia, na których rozmawialiśmy o ważnych tematach dotyczących naszego codziennego życia. Przemoc, tolerancja i przyjaźń to zagadnienia ,które dotykają każdego z nas i mają ogromne znaczenie , zwłaszcza dla dzieci. Na zajęciach rozmawialiśmy o różnych formach przemocy, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Ważne jest abyśmy zawsze stawali w obronie siebie i innych. Tolerancja to ważny element naszego życia, każdy człowiek jest inny i ma prawo być akceptowanym takim jakim jest. Przyjaźń jest najcenniejszym skarbem jaki możemy mieć. Podczas zajęć uczyliśmy się jak być dobrym przyjacielem- słuchać, wspierać i szanować innych. Bądźmy odważni, tolerancyjni i życzliwi dla siebie nawzajem.

czytaj dalej na temat: Zajęcia profilaktyczne przemoc, tolerancja , przyjaźń.

Pierwszy tydzień ferii 2024r.

Utworzono dnia 08.03.2024

Pierwszy tydzień ferii zakończyliśmy teleturniejem "Jaka to melodia"

czytaj dalej na temat: Pierwszy tydzień ferii 2024r.

Bezpieczne ferie

Utworzono dnia 08.03.2024

Tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą dzieciom i młodzieży aby cieszyć się aurą oraz spędzić ferie zimowe w bezpieczny sposób. Dlatego do naszej świetlicy zaprosiliśmy St. asp. Sławomira Białka z Powiatowej Komendy Policji w Sandomierzu aby przypomnieć o zasadach i bezpieczeństwie podczas ferii. Dziękujemy za wspólne zajęcia i cenne informacje

czytaj dalej na temat: Bezpieczne ferie

"Zima w mieście"

Utworzono dnia 08.03.2024

W ramach akcji "Zima w Mieście" w naszej świetlicy odbyły się zajęcia "Bądź jak Picasso i wyturlaj portret". Tworzyliśmy kreatywne portrety w stylu Pablo Picasso. Dzieci wykazały się super pomysłami i wykonały fantastyczne prace plastyczne.

czytaj dalej na temat: "Zima w mieście"

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 22

W poprzednim tygodniu: 31

W tym miesiącu: 84

W poprzednim miesiącu: 275

Wszystkich: 5365